Mesaj gönder
Ana sayfa

JIMA Aluminum Kalite kontrol

Ben sohbet şimdi
qc profili

JIMA Alüminyum, karşılıklı fayda, ürün geliştirme, üretim süreci, satış sonrası hizmet ve sürekli iyileştirmeyi bir bütün olarak ele alan “beşi bir arada” bir kalite yönetim sistemi kurmuştur.Ürün kalitesinde “sıfır hata, sıfır tolerans ve sıfır taviz” ilkelerine bağlı kalarak, JIMA Alüminyum proses kontrol kabiliyetini geliştirmeye devam ediyor.

Kalite yönetimini ve sistematik yönetimin yüksek verimliliğini vurgulayan JIMA Aluminium, istikrarlı yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor.Bir bütün olarak karşılıklı fayda, ürün geliştirme, üretim süreci, satış sonrası hizmet ve sürekli iyileştirmeyi bir araya getiren “beşi bir arada” bir kalite yönetim sistemi kurduk.Ürün kalitesinde “sıfır hata, sıfır tolerans ve sıfır taviz” ilkelerine bağlı kalarak, JIMA Alüminyum proses kontrol kabiliyetini geliştirmeye devam ediyor.

Karşılıklı Faydalar.Tedarikçilerin dinamik yönetimini uygularız, sağladıkları hammaddelerin özelliklerine göre tedarikçi ağını tanımlarız, tedarik zincirinin olumlu gelişimini teşvik etmek için karşılıklı faydalara ve kazan-kazan temeline bağlı kalırız.

Ürün geliştirme.Kusursuz kalite standartları oluşturarak, ürün geliştirme ve tasarımın kalitesine önem veriyor ve ürün geliştirme sırasında kalite kontrol hedeflerini ve ilgili önlemleri hayata geçiriyoruz.

Üretim süreci.Standardizasyon çalışma sürecini hayata geçirdik.Mükemmel üretim süreci ve endeks sonucu denetim mekanizması ile mükemmel performans yönetimi modu ile birlikte, yönetim, teknoloji ve üretim açısından ilgili personel için birleşik sorumluluk, haklar ve faydaların kalite yönetimi ilkelerine bağlıyız.Her üretim sürecinde kalite her zaman esastır.

Devamlı gelişme.Çeşitli iyileştirme kalıpları aracılığıyla dinamik ve dengeli bir yönetim uygular ve sürekli iyileştirme için sürekli fırsatlar ararız.

Satış sonrası servis.Müşteri odaklıyız.Ürün tasarımı aşamasında, kullanıcı ihtiyaçlarını derinlemesine anlayarak ürün hizmetlerindeki avantajlarımızı elde ederiz.JIMA Alüminyum, müşteri yanıt mekanizmasını sürekli geliştirerek profesyonel, zamanında ve sıcak satış sonrası hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Devamlı gelişme.Dinamik ve dengeli yönetim modelini uygulayarak tüm personelin katılımı ile çeşitli yollarla gelişmeye devam ediyoruz.

İletişim bilgileri
JIMA Aluminum

İlgili kişi: Mrs. Annie

Tel: Whatsapp:+8615000729029

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)