Mesaj gönder
Ana sayfa

JIMA Aluminum

Bize hakkında birkaç kelime
Çin JIMA Aluminum şirket Profili
Çin JIMA Aluminum şirket Profili
Çin JIMA Aluminum şirket Profili
Çin JIMA Aluminum şirket Profili
Çin JIMA Aluminum şirket Profili
Çin JIMA Aluminum şirket Profili
Çin JIMA Aluminum şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7

JIMA Aluminum

Jima alüminyum, alüminyum alaşımının üst düzey araştırma ve geliştirmesine ve yerli araştırma kurumları ve yabancı ortaklarla geliştirmeye odaklanır ve yüksek sertlikte, yüksek mukavemetli ürünler çok sevindirici başarılar elde eder.Alternatif malzemeler olarak yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı ürünler, birçok yüksek teknolojili malzemenin yerini alabilir, sonuçta vurgulanan alanlar havacılık, otomotiv gemileri, bazı hassas parçalar ve her türlü yüksek mukavemetli malzeme alanına sahiptir.

Jima alüminyum, havacılık alüminyum alaşımlı üretim teknolojisine, önde gelen faktör olarak ürün taşımacılığına dayanmaktadır, mükemmel kalitede ürünler ve hizmetler sunmak için havacılık, demiryolu taşımacılığı, otomobil araçları, gemiler, elektronik aletler, inşaat, kalıp ve diğer endüstrilere adamıştır.Ürün, yukarıdaki pazarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Ana ürünler : Ekstrüzyon Alüminyum çubuk / Pprofiller;araçlar levha/bobin.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

İş türü

Üretici

Markalar : jima

No. Çalışanları : 300~500

Yıllık satış : 20000000-50000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 10% - 20%

Şirket tarihçesi

Jima aluminium 1995 yılında kuruldu. Alüminyum alaşımı konusunda en üst düzey araştırma ve geliştirmeye ve geliştirmek için yerli araştırma kurumları ve yabancı ortaklara odaklanıyoruz ve yüksek sertliğe dayanan yüksek mukavemetli ürünler çok memnun edici başarılar elde ediyor. Alternatif malzemeler olarak yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı ürünler, bir çok yüksek teknoloji malzemesinin yerini alabilir, sonuçta vurgulanan alanlarda havacılık, otomotiv gemileri, bazı hassas parçalar ve her türlü yüksek mukavemetli malzeme alanı vardır.

Firma Servisi

Araştırma ve geliştirme ve yenilik.

Jima alüminyum, bir dizi havacılık malzemeleri araştırma enstitüsü, gemi malzemeleri araştırma enstitüsü, araç malzemeleri araştırma enstitüsü, kompozit malzemeler enstitüsü, test deneyi, teknoloji araştırma enstitüsü, havacılık alüminyum alaşımlı malzeme ve işleme tabanının ürün ve uygulama araştırma enstitüsüne dayalıdır. yurtiçi ve yurtdışındaki uzmanlarla işbirliği ve bağımsız gelişim, müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için üretim teknolojisini, yeni yüksek performanslı alüminyum alaşımlı ürünlerin geliştirilmesini sürekli iyileştirmeye kararlıdır.

 

Temel değer kavramı.

Katma değerli ürünler sağlamak için uzun vadeli bir tedarikçi olarak, yüksek kaliteli ve istikrarlı ürün kalitesi, mükemmel üretim teknolojisi ve mükemmel hizmet ile jima alüminyum, müşterilerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamaktadır.

 

Şirket faaliyet göstermektedir.

Jima alüminyum, yeni ürün geliştirme ve pazarlamanın birleşimine büyük önem veriyor, birkaç araştırma kurumu yeni ürünler geliştirmek için birlikte çalışıyor ve kendi tasarım ekibimiz var, araştırma ve uygulamada kombinasyon konusunda çok iyi bir kombinasyona sahip.Profesyonel bir satış ekibi ile işbirliği yapmak, çeşitli ülkelerde kendi marka satışlarını yapmaya kararlıdır.

Şirket takım

Satış Ekipleri
Satışlarımız her zaman size hizmet edecektir.Profesyonel ve sabırlı, herhangi bir sorunuz, ihtiyacınız olan herhangi bir yardım, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Araştırma ve Geliştirme Ekibi
Havacılık endüstrisi için yeni alüminyum alaşımlı malzemeler için Araştırma ve Uygulama Enstitüsü'nün kurulmasıyla birlikte, JIMA Aluminum, alüminyum endüstrisinde çok sayıda üst düzey yeteneği işe aldı ve akademisyenlerden oluşan üst düzey bir Ar-Ge, destek ve yönetim ekibi kurdu. Çin Mühendislik Akademisi, Rus Mühendislik Akademisi, Rus Kozmonot Akademisi ve Beyaz Rusya Ulusal Mühendislik Bilimleri Akademisi'nin yanı sıra Çin'in “973” Ulusal Alüminyum Programının baş bilimcisi, “Guangxi Bagu Scholar” ve daha fazlasının önde gelen yeteneği Malzeme, pres işçiliği, makine mühendisliği, kimya mühendisliği ve teknoloji gibi çeşitli konuları kapsayan Yüksek Lisans veya Doktora derecesine sahip 100 araştırmacı.

 

Teknik Güç

Müşteri odaklı konsepte bağlı kalarak ve metalurji, malzeme, elektrik ve mekanik alanındaki sağlam teknolojik birikimine ve alüminyum alaşımlı malzemelerin zengin üretim tecrübesine dayanan JIMA, müşterilerine eksiksiz bir çözüm ve teknik hizmet seti sunmayı taahhüt eder."Teknolojik yenilik yoluyla gelecekteki gelişimi yönlendirme" ilkesine bağlı kalarak, JIMA, kimyasal bileşim tasarımı, eritme, döküm, işleme, ısıl işlem ve tahribatsız testler dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş alüminyum alaşımı üretim teknolojisinde yıllarca ustalaştı ve yıllarca çaba sarf etti. hem yurtiçinde hem de yurtdışında bir dizi dünya standartlarında tescilli teknoloji geliştirdi.Son yıllarda, havacılık için ultra geniş alüminyum alaşımlı levhalar, uçak derisi için ultra ince alüminyum alaşımlı levhalar, ısıya dayanıklı yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı dövmeler, yüksek mukavemetli yüksek tokluk ve üretim teknolojilerinde başarılı atılımlar yaptık. havacılık ve uzay için korozyona dayanıklı alüminyum alaşımlı plakalar ve yüksek hızlı EMU trenleri için profiller, 3C elektronik endüstrisinde lider kuruluş haline geliyor.Aynı zamanda JIMA, yeni gemiler için 5059/1561 alüminyum alaşımlı malzemeleri başarıyla üreten ilk şirkettir ve yeni enerji otomobilleri alanında yavaş yavaş teknolojik avantajlar sağlamıştır.Müşteri odaklılık ilkesine bağlı kalarak ve metalurji, malzeme, elektrik ve mekanik alanındaki sağlam teknolojik birikimine ve alüminyum alaşımlı malzemelerin zengin üretim tecrübesine dayanan JIMA, müşteri taleplerini karşılamak için eksiksiz bir çözüm ve teknik hizmetler seti sunmayı taahhüt eder.