tamam
JIMA Aluminum 86-021-35322273 annie@jimagroup.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

JIMA Aluminum şirket Profili

 • Çin JIMA Aluminum şirket Profili
 • Çin JIMA Aluminum şirket Profili
 • Çin JIMA Aluminum şirket Profili
 • Çin JIMA Aluminum şirket Profili
 • Çin JIMA Aluminum şirket Profili
 • Çin JIMA Aluminum şirket Profili
 • Çin JIMA Aluminum şirket Profili
JIMA Aluminum
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Güneydoğu Asya,Orta Doğu

 • Markalar

  jima

 • No. Çalışanları

  300~500

 • Yıllık satış

  20000000-50000000

 • Yıl kurulan

  2010

 • İhracat p.c

  10% - 20%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-021-35322273

Giriş

Jima Copper, yüksek hassasiyetli bakır ve bakır alaşımlı folyo rulo markasının profesyonel bir tedarikçisidir.Jima, 4-800μm kalınlığında bakır folyo sağladı, Maksimum genişlik 1580 mm, Jima bakır folyo üretim kapasitesi yeterli, eksiksiz çeşitler, mükemmel kalite.

Jima, yeni bakır folyo haddeleme teknolojisinin araştırılması, geliştirilmesi, tanıtımı ve uygulanması konusunda uzmanlaşmıştır ve haddeleme bakır folyo mühendislik teknolojisi araştırma merkezi ile donatılmıştır.Jima bakır, yüksek hassasiyetli düz folyo (sert folyo, yumuşak folyo, yarı sert folyo vb.) ve yüzey işleme folyosunun (kırmızı aptal bakır folyo, siyah aptal bakır folyo, yüksek korozyon direnci haddelenmiş bakır folyo) çeşitli özelliklerini istikrarlı bir şekilde sağlayabilir, vb.).Ürünler, elektromanyetik koruma, ısı dağılımı, grafen iletken film üretimi, havacılık, esnek bakır levha, lityum pil, 5G iletişim, LED, akıllı araçlar, dronlar, giyilebilir elektronik ve müşteriler tarafından çok tanınan ve övülen diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. .Ve Kore, Japonya, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, Hindistan ve diğer ülkelere ihraç edilmektedir.

 

Geçmiş

Jima aluminium 1995 yılında kuruldu. Alüminyum alaşımı konusunda en üst düzey araştırma ve geliştirmeye ve geliştirmek için yerli araştırma kurumları ve yabancı ortaklara odaklanıyoruz ve yüksek sertliğe dayanan yüksek mukavemetli ürünler çok memnun edici başarılar elde ediyor. Alternatif malzemeler olarak yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı ürünler, bir çok yüksek teknoloji malzemesinin yerini alabilir, sonuçta vurgulanan alanlarda havacılık, otomotiv gemileri, bazı hassas parçalar ve her türlü yüksek mukavemetli malzeme alanı vardır.

Hizmet

Araştırma ve geliştirme ve yenilik.

Jima alüminyum, bir dizi havacılık malzemeleri araştırma enstitüsü, gemi malzemeleri araştırma enstitüsü, araç malzemeleri araştırma enstitüsü, kompozit malzemeler enstitüsü, test deneyi, teknoloji araştırma enstitüsü, havacılık alüminyum alaşımlı malzeme ve işleme tabanının ürün ve uygulama araştırma enstitüsüne dayalıdır. yurtiçi ve yurtdışındaki uzmanlarla işbirliği ve bağımsız gelişim, müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için üretim teknolojisini, yeni yüksek performanslı alüminyum alaşımlı ürünlerin geliştirilmesini sürekli iyileştirmeye kararlıdır.

 

Temel değer kavramı.

Katma değerli ürünler sağlamak için uzun vadeli bir tedarikçi olarak, yüksek kaliteli ve istikrarlı ürün kalitesi, mükemmel üretim teknolojisi ve mükemmel hizmet ile jima alüminyum, müşterilerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamaktadır.

 

Şirket faaliyet göstermektedir.

Jima alüminyum, yeni ürün geliştirme ve pazarlamanın birleşimine büyük önem veriyor, birkaç araştırma kurumu yeni ürünler geliştirmek için birlikte çalışıyor ve kendi tasarım ekibimiz var, araştırma ve uygulamada kombinasyon konusunda çok iyi bir kombinasyona sahip.Profesyonel bir satış ekibi ile işbirliği yapmak, çeşitli ülkelerde kendi marka satışlarını yapmaya kararlıdır.

Ekibimiz

Satış Ekipleri
Satışlarımız her zaman size hizmet edecektir.Profesyonel ve sabırlı, herhangi bir sorunuz, ihtiyacınız olan herhangi bir yardım, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Araştırma ve Geliştirme Ekibi
Havacılık endüstrisi için yeni alüminyum alaşımlı malzemeler için Araştırma ve Uygulama Enstitüsü'nün kurulmasıyla birlikte, JIMA Aluminum, alüminyum endüstrisinde çok sayıda üst düzey yeteneği işe aldı ve akademisyenlerden oluşan üst düzey bir Ar-Ge, destek ve yönetim ekibi kurdu. Çin Mühendislik Akademisi, Rus Mühendislik Akademisi, Rus Kozmonot Akademisi ve Beyaz Rusya Ulusal Mühendislik Bilimleri Akademisi'nin yanı sıra Çin'in “973” Ulusal Alüminyum Programının baş bilimcisi, “Guangxi Bagu Scholar” ve daha fazlasının önde gelen yeteneği Malzeme, pres işçiliği, makine mühendisliği, kimya mühendisliği ve teknoloji gibi çeşitli konuları kapsayan Yüksek Lisans veya Doktora derecesine sahip 100 araştırmacı.

 

Teknik Güç

Müşteri odaklı konsepte bağlı kalarak ve metalurji, malzeme, elektrik ve mekanik alanındaki sağlam teknolojik birikimine ve alüminyum alaşımlı malzemelerin zengin üretim tecrübesine dayanan JIMA, müşterilerine eksiksiz bir çözüm ve teknik hizmet seti sunmayı taahhüt eder."Teknolojik yenilik yoluyla gelecekteki gelişimi yönlendirme" ilkesine bağlı kalarak, JIMA, kimyasal bileşim tasarımı, eritme, döküm, işleme, ısıl işlem ve tahribatsız testler dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş alüminyum alaşımı üretim teknolojisinde yıllarca ustalaştı ve yıllarca çaba sarf etti. hem yurtiçinde hem de yurtdışında bir dizi dünya standartlarında tescilli teknoloji geliştirdi.Son yıllarda, havacılık için ultra geniş alüminyum alaşımlı levhalar, uçak derisi için ultra ince alüminyum alaşımlı levhalar, ısıya dayanıklı yüksek mukavemetli alüminyum alaşımlı dövmeler, yüksek mukavemetli yüksek tokluk ve üretim teknolojilerinde başarılı atılımlar yaptık. havacılık ve uzay için korozyona dayanıklı alüminyum alaşımlı plakalar ve yüksek hızlı EMU trenleri için profiller, 3C elektronik endüstrisinde lider kuruluş haline geliyor.Aynı zamanda JIMA, yeni gemiler için 5059/1561 alüminyum alaşımlı malzemeleri başarıyla üreten ilk şirkettir ve yeni enerji otomobilleri alanında yavaş yavaş teknolojik avantajlar sağlamıştır.Müşteri odaklılık ilkesine bağlı kalarak ve metalurji, malzeme, elektrik ve mekanik alanındaki sağlam teknolojik birikimine ve alüminyum alaşımlı malzemelerin zengin üretim tecrübesine dayanan JIMA, müşteri taleplerini karşılamak için eksiksiz bir çözüm ve teknik hizmetler seti sunmayı taahhüt eder.