Ben sohbet şimdi

JIMA Aluminum

1 2 3 4 5
JIMA Aluminum JIMA Aluminum JIMA Aluminum JIMA Aluminum JIMA Aluminum
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : jima
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 50000000-80000000
Yıl kurulan : 1995
İhracat p.c : 40% - 50%
Araştırma ve geliştirme ve yenilik.

Jima alüminyum bir dizi havacılık malzeme araştırma enstitüsü, gemi malzeme araştırma enstitüsü, araç malzeme araştırma enstitüsü, kompozit malzeme enstitüsü, test deneyi, teknoloji araştırma enstitüsü, havacılık ürün ve uygulama araştırma enstitüsü, alüminyum alaşımlı malzeme ve işleme tabanına dayalı yurtiçi ve yurtdışındaki uzmanlarla işbirliği ve bağımsız gelişim, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için üretim teknolojisini, yeni yüksek performanslı alüminyum alaşımlı ürünlerin geliştirilmesini sürekli geliştirmeye kararlıdır.

Çekirdek değer kavramı.

Katma değerli ürünler, yüksek kalitede ve istikrarlı ürün kalitesinde jima alüminyum, seçkin üretim teknolojisi ve mükemmel hizmet sunmak için uzun vadeli bir tedarikçi olarak, müşterilerin ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamaktadır.

Şirket faaliyet göstermektedir.

Jima alüminyum yeni ürün geliştirme ve pazarlamanın birleşimine büyük önem veriyor, birkaç araştırma kurumu ile birlikte yeni ürünler geliştirmek için birlikte çalışıyor ve kendi tasarım ekibimiz var, araştırma ve uygulama kombinasyonunda çok iyi bir kombinasyona sahip. Profesyonel bir satış ekibiyle işbirliği yapın, çeşitli ülkelerde kendi marka satışlarını yapmaya kararlıdır.

İletişim bilgileri
JIMA Aluminum

İlgili kişi: Mrs. Annie

Tel: +8615000729029

Faks: 86-21-35351662

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)